Ana sayfa Haberler EKİM AYI BURÇ YORUMLARI

EKİM AYI BURÇ YORUMLARI

3480
0
PAYLAŞ

KOÇ: Sağlık sorunlarınız azalacak ve daha iyi hissedeceksiniz. Özel yaşamınızla ilgili seçimleriniz ve davranışlarınızdan dolayı yakınlarınızın eleştirilerine maruz kalabilirsiniz. Aşk bu ay her bakımdan heyecan verici enerjiler ile sarıp sarmalayabilir sizleri. Partnerinizden maddi manevi güzellikler yolda. İş yaşantınızda düşmanca davranışlarına maruz kaldığınız kişiler tam anlamı ile birçok konuda yenilebilirler. Bu ay hukuki konularda sorunlarınızı önemsemeli ve hiç bir şeyi önemsiz görmeden hareket etmelisiniz.
Ekim ayının en iyi günleri: 6, 15, 24 Ekim

BOĞA: Bu ay bağışıklık sisteminizi güçlü tutmalısınız. Karşı cinsin yoğun ilgisi ile mutlu olacaksınız. Her konuda uyumlu olacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Kutsal gördüğünüz şeyleri korumanız adına sezgilerinizi önemseyerek hareket etmelisiniz. Zihninizdeki pek çok boşluğu doldurabilirsiniz. İş hayatınızda mesai arkadaşlarınızla ilişkilerde gerginliklere dikkat edin. Sakin olun ve hiç kimsenin fikirlerinizi hayata geçirme noktasında size engellemesine izin vermeyin.
Ekim ayının en iyi günleri: 9, 18, 27 Ekim.

İKİZLER: Bu ay ev kazalarına dikkat etmeli ev ya da iş yerinizde su ve elektrikten kaynaklı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Evlilik ve aşk hayatınızda etkili olmuş tüm karanlıkları aydınlığa kavuşturacak enerjilerle karşı karşıyasınız. Eş ya da sevgilinizin aşırı baskısı ve suçlamaları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İş hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilir, finansal anlamda birden fazla uzun süreli gelirler elde edeceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
Ekim ayının en iyi günleri: 3, 12, 21 Ekim

YENGEÇ: Uzun süreli tedaviler ile uğraşmak durumunda kalmak istemiyorsanız stresten olabildiğince kendi iyiliğiniz için uzak durmalısınız. Bu ay aşka ve özel hayatınıza daha fazla odaklanarak, bozulan gergin ilişkilerinizi daha iyi bir hale getirmek için çalışabilirsiniz. İş yaşamınızda aceleci değil sabırlı olmalı kararlarınızın arkasında durmalı beklemeyi zayıflık saymamalısınız.
Ekim ayının en iyi günleri: 4, 8, 13, 17, 19, 22 Ekim

ASLAN: Bu ay boyun bölgeniz ve solunum ile ilgili hassasiyetlerin azalmaya başlamasıyla daha sağlıklı hissedeceğiniz ve enerjinizin yükseleceği bir ay. Yeni bir işe başlama, görev değişikliği, terfi ya da kendi işinizin sahibi olabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Ruhunuzu sevgi ve inançla beslemenin meyvelerini toplamaya başlıyorsunuz.
Ekim ayının en iyi günleri: 4, 8, 13, 17, 22 Ekim

BAŞAK: Fiziksel olarak dikkatli olmanız noktasında uyarıcı enerjiler söz konusu. İş ve özel hayatınızda ilişkilerinizi yeniden yapılandırabilir iş hayatınızda işbirlikleri ile şartlarınızı çok daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Yeteneklerinizi kazanca döndürebileceğiniz keyifli bir süreçtesiniz.Artan gelir düzeyiniz aşırı harcamaları da beraberinde getirebilir, dikkatli davranın.
Ekim ayının en iyi günleri: 3, 7, 12, 16, 21, 25, 30 Ekim

TERAZİ: Bu ay gıda, alkol ve ilaç zehirlenmelerine karşı dikkatli olmalı, uyku düzeninize her zamankinden daha fazla önem vermelisiniz. İş yaşamınızda ayrıntılara önem vermeli aklına güvendiğiniz kişilerle fikir alışverişleri yapmalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin iş hayatında yaşanan belirsizlikler içine kapanmasına ve finansal konularda yanlış kararlar almasına neden olabilir bu süreçte onunla iletişime önem verin ve anlayışlı davranmaya çalışın.
Ekim ayının en iyi günleri: 3, 7, 12, 16, 21, 25, 30 Ekim

AKREP: Bu ay mide rahatsızlığı, baş ağrısı, gerginlik, yığınlar ve yüksek tansiyon gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınız seçimleriniz ve cesaretinizle yeni bir boyut kazanabilir. İş hayatınızda uyumlu davranışlarınız ve yapıcı tutumunuz sayesinde ayın ilerleyen günlerinde terfi alabilir farklı bir pozisyona yükselebilirsiniz. Ayın son günlerinde arkadaşlarınızın finansal talepleri söz konusu olabilir. Hatır gönül uğruna neler mal olacağını bilmediğiniz harcamalara yönelmemelisiniz.
Ekim ayının en iyi günleri: 4, 5, 7, 8, 17 Ekim

YAY: Bu ay küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Demir açısından zengin yiyecekler tüketmeye özen gösterin. Ekim ayının ilk haftası hiç kimse ile tartışmalar içine girmemeli hakkınızı aramak için sakinlik ve diplomasiyle hareket etmelisiniz. Aksi takdirde hukuki konularda başınızı ağrıtacak durumlar ile karşılaşabilir, maddi olarak zorluklar yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise aniden gelişecek duygusal yakınlaşmalar bir anda aşkın gücünü tüm hayatınızda hakim kılabilir.
Ekim ayının en iyi günleri: 7. 8. 10. 11. 17. 18. 21. 23. 24. 26. Ekim

OĞLAK: Bu ay sağlık durumunuza özen göstermeniz gerekebilir. Ay boyunca iletişim becerileriniz, iş dünyasında onay veya yenilemeler konusunda yardımcı olacak. Bununla birlikte, mevcut proje gerekliliklerini karşılamak için ekstra gayret sarf etmeniz gerekiyor. Kendi projelerinizle ilgili konularda gizliliğe önem vermeli, çok yakınlarınız dışında fikirlerinizi paylaşmamalısınız. Eş veya sevgilinizin ilişkinize verdiği emeği görmezden gelmemeli, bu kişilerle aranızdaki sorunları çözüme kavuşturabilmek için müdahale etmelisiniz.
Ekim ayının en iyi günleri: 5. 7. 8. 10. 11. 17. 18. 21. 23. 24. 30. 31. Ekim.

KOVA: Kova Burcu
Bu ay geçtiğimiz aylara göre sağlık durumunuz çok daha iyi ve bağışıklık gücünüzde önemli bir artış olacak. Öncelik sıralamanızı netleştirerek, başkaları için yaptığınız fedakarlıkları şimdi kendiniz için yapmalı; iş ve özel yaşamınızda rahatsızlıklarınızı çözüme kavuşturacak yol ayrımlarının yapılanmalarını gerçekleştirmek için kararlı olmalısınız. Aşk hayatınızda yaşadığınız sorunlara rağmen yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Sadece ısrarcı olmayın.
Ekim ayının en iyi günleri: 8. 10. 11. 21. 23. 24. 26. 27. 30. 31 Ekim

BALIK: Sağlık yönünden kendinizi iyi hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. İş hayatınızda olası bir seyahat sonrası büyük başarılar elde edebilirsiniz. Karamsarlıkla pişmanlık duyacağınız davranışlar ve kararlar alabilirsiniz. Bu tarz davranışlar içinde olmamaya özen göstermelisiniz. Aşk hayatınızda ise son derece keyifli gelişmeler söz konusu. Uzun zamandır güvenmekle ilgili sorunlardan tam anlamı ile kurtulacağınız keyifli enerjiler ile karşı karşıyasınız.
Ekim ayının en iyi günleri: 7. 8. 10. 11. 17. 18. 21. 23. 24. Ekim